Dış Mekan Dijital Baskı

Dış Mekan Dijital Baskı Makineleri

Merkez Dijital Baskı, Dış Mekan Dijital baskı konusunda en başarılı sonuçların elde edildiği Dijital baskı makinesi olan HP 10000S model ve Seiko Challenger kullanmaktadır.

Diğer dış mekan dijital baskı makinelerine göre daha yüksek maliyetli olmasına rağmen, baskı kalitesi nedeniyle tercih ettiğimiz HP 10000S ile dış mekan Dijital Baskılarda alınabilecek en iyi kalitede sonuçları elde etmekte, müşterilerimize talep ettikleri kalitede baskı hizmeti vermekteyiz.

Yine yüksek kalitede baskı alan, ancak HP 10000S makineye göre Baskı hızı nedeniyle tercih ettiğimiz Seiko Challenger Dış Mekan Dijital Baskı makinemiz mevcuttur.

6 renk baskı yapabilen HP 10000S ve Seiko Challenger dış mekan dijital baskı makinelerimiz ile geniş renk seçeneğinde baskılar alabilmekteyiz. Müşterilerimize talep ettikleri kalitede renk özelliklerinde baskı teslim edebilmekteyiz.

HP 10000S ile ve Seiko Challenger ile yaptığımız dijital baskılar iç mekan dijital baskı kalitesinde olmaktadır. Dış Mekan Dijital baskının maliyetinin iç mekan Dijital Baskıya göre daha ekonomik olması nedeniyle birçok müşterimiz tarafından dış mekan makinelerimizin baskısı tercih edilmektedir. Dış mekan baskı makinelerimiz ile aldığımız dijital baskılar, iç mekan dijital baskı kalitesine en yakın dış mekan dijital baskılardır.

merkezbaski.com © 2010  I  Tüm hakları saklıdır  I  En İyi 1024x768 pikselde Internet Explorer 7 ve üstü ile görüntülebilir  I  Tasarım: ROTAMAT